Vše psaní

Podporujme to, co má smysl! I

27. října 2017 v 20:08 | Elis
Krásný den,

tento článek se bude týkat ne úplně veselých věcí, ne úplně dobrých. Ale jsme tu my, kteří je zvládnou udělat lepší. Pohodlně se usaďte do klidu a pojďme přemýšlet :). Na začátek bych vám ráda sdělila, že toto je první část článku, druhou do budoucna určitě zveřejním též, ale nejprve bych ráda začla touto.
Rakovina? Cystická fibróza? Nemoc motýlých křídel? Další vážné nemoci? - Přesně tak, toto je téma dnešního článku
Výsledek obrázku pro inslee fariss

Fragments of my life ll (Sister and her first competition)

15. října 2017 v 17:36 | Elis
Krásnou neděli všem!

Počasí nám všem přeje, sluníčko se rozhodlo ještě chvíli s námi zůstat, takže je ho třeba řádně užít!

Než začnu s pravou podstatou tohoto článku, chci Vám poděkovat, za ohlasy k tomu minulému a hlavně za vaši rekaci k mému zdraví, jste moc hodní a moc děkuji. Tento týden mě čeká vyšetření na endoskopii, tak uvidíme, jak vše půjde. Ale teď už k tématu!

Včera se moje sestra zůčastnila prvních závodů moderní gymnastiky. Na jezdeckých závodech jsem si zamilovala celkovou atmosféru, ale tohle bylo něco jiného! Tímto se u mě vytvořil další střípek, který je pevně zasazený a jentak se nehne :)

A chcete vědět, jak to probíhalo, mé pocity a další věci? Tak pokračujte v článku! :D

(Pomocný obrázek by: Strekosa design)

A tak jde čas..

1. října 2017 v 18:43 | Elis
Zdravím Vás všechny téměř po měsíci nepsaní. Nu styď se El! Pravdou je, že se toho všeho událo opravdu mnoho.
Upřímně jsem přemýšlela, jesli vůbec něco napíšu, ale pak jsem si řekla: ,,Vždyť je to škoda nedělat něco, co mě baví!"
A tak usedám a začínám psát. Tenhle článek bude spíše z mého života, takže pro ty z Vás, které mají rádi tyto články, pokračujte!! :D

Relax days l

3. srpna 2017 v 12:58 | Elis
Zdravím Vás konečně u dalšího článku!

Už mi nějaké to psaní chybělo, ale čas i o prázdninách je neúprosný. Sice jsme ještě nevyrazili na žádnou dovolenku, ale možná jsme něco našli co se týče ČR, ale nechci to zakřiknout :3. A co vy, už jste někde něco navštívili?

Podle nadpisu článku, Vás určitě napadlo, o co v tomto článku půjde. Každý si svůj RELAX DAY představuje jinak. Já těch typů, na takové dny mám více. Takže pohodlně se usaďte, a já Vám pár z nich představím. Plánuji i druhou část, ale uvidíme jestli se Vám to bude líbit ♥

Inslee Fariss

14. července 2017 v 13:45 | Elis
Zdravím všechny u tohoto článku! ♥
Často čítám v komentářích, že se Vám líbí pomocné obrázky. Ptáte se, zda - li je to má tvorba, a tak jsem se rozhodla Vám stručně představit, o co vlastně jde.

Na ilustrace této paní, jsem narazila nádohou, a tak mě napadlo, že by mohlo být zajímavé je používat, jako pomocné obrázky. Zdroj, abych nemusela pořád přikládat, jsem přidala do základních informacích. Její tvorbu jsem si zamilovala, a tak i design blogu je dělán do stejného motivu.

A kdo to tedy je?

Inslee, celým jménem Inslee Friss, je ilustátorka v New Yourku, pracující i pro známé značky, jako jsou Elizabeth Arden, Shiseido, JCPenny a mnoho dalších. Samozřejmě má i svoji další klientelu.
Na své webové stránky přidává různé ilustrace, a to zejména právě módní. Její firma, se nazývá též Inslee a byla založena v roce 2006.
Své první ilustrace začala vytvářet již při studiu ve Washingtonu na Lee University.

( Koho jiného tu na fotce vidíme, než právě Inslee? :3 )

Na závěr toho krátkého povídaní, Vám přidám pár ilustrací ♥

Výzo, tábor, co bude... ?

9. července 2017 v 15:34 | Elis
Krásné léto přeji všem! :)

Konečně usedám k notebooku a mohu psát. Čas běží hrozně rychle, a nějak nestíhám, ale to by se teď snad mohlo změnit, protože už týden tu máme PRÁZDNINY!!
Tímto jsem dokončila 9. třídu a budu nastupovat na střední školu, na které budu studovat obor Zahraniční obchod. Ráda bych se v tomto článku s vámi podělila o některé věci, napsala Vám, co plánuji a co bylo. Pohodlně se usaďte a můžeme se do toho pustit :)!

Happy birthday

28. května 2017 v 19:05 | Elis
Mé narozeninové ráno bylo naprosto skvělé!
Ségra mě vzbudila s písničkou Happy birthday a nesla mi palačinky s borůvkama :3.. Měla jsem obrovkou radost.
S tátou jsem se po popřání k narozkám rozloučila, protože odlítal do Chorvatska. Každopáně několik kamarádů a kamarádek mi odletělo do Anglie, ale měla jsem nesmírnou radost, protože mi natočili takové narozeninové video jsou skvělí! :3
Každopádně mám dárečky od mamky a taťky a několik dalšich lidí. Určitě se o ně s Vámi podělím, jsem ze všeho mooc nadšená. Chybí tu fláška od kamaráda z koní a čokoláda od kamarádky též z koní, ale to už bohužel zmizelo :D..
Tak se do toho pustíme, určitě mi napište, co Vaše narozky :)!

Fragments of my life I

14. května 2017 v 16:27 | Elis
Vítám Vás u dalšího článku!

Tenhle článek bude takový povídací :). Takže si dejte kafe, čaj nebo něco k pití, sušenky nebo něco dobrého a jdeme na to.

Než začnu psát, musím říct, že tenhle týden byl opravdu hodně hektický, jsem ráda, že si mužu konečně sednou. Hurááá :D

Většinu povídacích článků budu nazývat Fragments of my life (jakož to střípky z mého života). Tohle je tedy první článek z této "série".

Tyhle nebo tyhle? Já vážně nevím

6. května 2017 v 17:00 | Elis
Zdravím všechny!

Dneska jsem se šla juknout na botky. Přesně za 20 dní mám narozeniny a vím, že pokud si je budu objednávat, tak to bude chtít s předstihem.
Nu, a tak jsem se vypravila do Olympie (Plzeň). Šla jsem tam s myšlenkou, kouknout se, jestli by je tam neměli, abych je zbytečně nemusela brát z netu.
Nojo, ale to mě nenapadlo, že mě tam uchvátí i další boty! :D
Tak jsem si doma sedla k notebooku a koukala na různé barvičky. A teď babo raď které?

Nevzali Vás na školu? Tak nezoufejte!

4. května 2017 v 18:45 | Elis
Zdravím všechny,

teď se to všude točilo kolem přijímaček. Někteří slaví přijetí, jiní se stresují, co bude dál.

I mě to tenhle rok potkalo. Už po dopsaní obou testů, jsem věděla, že je to vše špatně. Neřekla bych, že jsem úplně nervózní člověk, ale tohle jsem jednoduše nezvládla. Když jsem došla domů, s těžkým srdcem jsem sdělovala, že ani jedny přijímačky nedopadly slavně. Okamžitě jsem si nasadila brouka do hlavy, že moje šance na přijetí jsou minimální. Mám ráda jazyky, vybírala jsem si podle toho školu. A tak ubíhaly dny a přibívala nervozita při čekání na výsledky.
Ten den jsem jela v autobuse za kamarádkou a slyším cinkat telefon. Píše mi další kamarádka z přípravných kurzů, že je přijatá. Nešla na obor, jako já, ale hlásila se na stejnou školu. Srdce se mi rozbušilo a já si musela sednou, jinak bych sebou snad šlehla :D. Otevřela jsem výsledky. Lidi.. nedostala jsem se. Ale i tak to bylo nad moje očekávání. Byla jsem druhá pod čarou!! Za chvíli se scházím se svoji nejlepší kamarádkou a ta byla přijatá. Měla jsem radost, ale přesto jsem byla smutná, kdo by nebyl.
Výsledky přišly v pátek, a jelikož byl v pondělí státní svátek nezbylo mi nic jiného, než čekat.
V úterý šla moje mamka podat odvolání a vzít si dopisy o nepřijetí. Dávala jsem na 2 obory na jedné škole, ale ten jeden obor mě tolik nebral.
Seděla jsem na matice a tadááá. Přišla mi sms, že jsem přijatá! Měla jsem ohromnou radost téměř jsem se rozbrečela štěstím. Ten pocit... Nezapomenutelný.

Wishlist na rok 2017

29. dubna 2017 v 13:21 | Elis
Zdravím vás všechny! :)


Každý máme nějaké své přání. Rozhodla jsem se podělit se s vámi o ty mé pro rok 2017. Jestli se mi splní všechny, tak to uvidíme :)

Myšlenkové/pocitové

Dostat se na školu, na kterou chci
Dokončit základku bez 3
Užít si s nejlepší kamarádkou tábor
Vrátit se zpátky ke koním
Začít pravidelně cvičit
Dočíst prozatím přeložené knihy od mýh oblíbených spisovatelů
Podívat se do Anglie

Hmotné

Iphone (6,6s..)
Notebook
Nike air max thea
Dokončit pokoj (záclony, vymalovat..)
Benefit (cokoliv)
Boty na podpatku
Nový korálek na náramek od zn. Pandora
NYX kontur. paletka
Pořádný nákup oblečení

Některá přání se nemusí splnit urychleně tenhle rok, ale jsou to věci, co by se mi líbili :).

A jaké jsou vaše přání?

Informace v trochu větším měřítku :)

25. dubna 2017 v 17:55 | Elis
Zdarvím všechny, co zavítali na můj blog :)

Tento článek bude sloužit pro ty, kteří by o mně rádi věděli více, takže pokud jste se rozhodli pro přečtení tohoto článku, v klidu se usaďte a můžeme začít.

Zeptej se

25. dubna 2017 v 17:53 | Elis
Zdravím všechny!

Máte - li na mne nějakou otázku, ptejte se! :)
 
 

Reklama