Recenze

Recenze na věcičky od značek: Benefit, L'Oréal, Clinique

21. května 2017 v 15:37 | Elis
Zdravím Vás u dalšího článku! Nejprve jsem přemýšlela, co mám vlastně psát dřív, mám několik nápadů, ale čas mi schází..
Ještě minulý týden jsem si říkala, jak by se mohl čas zlepšit, ale nějak to vázne :D.. Doufám, že tenhle týden ho bude více, dneska ráno jsem byla s mamkou v obchodech a oala, mám ještě něco k narozkám a to jsem říkala, že mi ty boty vážně stačí. Nebudu předstírat, že nemám radost, ale věci od mé rodiny k narozkám, uvidíte až v pátek kdy je budu mít :D..
Táta odjíždí bohužel na kola do Chorvatska, tak tu se mnou již další rok nebude, ale i tak doufám, že si to užije.
Nejraději bych z tohohle udělala další povídací článek, ale to když tak později.
Teď je na čase Vám představit moje oblíbené produkty a recenze na ně :)!

Pandora

1. května 2017 v 19:08 | Elis
Zdravím všechny čtenáře! :)

Na dnešek jsem si pro vás připravila recenzi týkající se oblíbené značky Pandora. Než se pustíme do samotné recenze, pojďme si o ni něco říct.

Historie

V roce 1982 založil zlatník Petr Enevoldsen klenotnictví a to přímo v hlavním městě Dánska Kodani.
V ne nejlepších podmínkách vyráběl s pomocí své manželky Winnie šperky na zakázku.
Petr často cestoval do Thajska, kde hledal nová odbytiště jeho šperků. Postup času si našel velký počet klientů i v Dánsku. Poptávek přibývalo, a tak se z maloobchodního prodeje stal velkoobchod. Vroce 1987 nastoupil do této firmy designer, který se soustředil na vyýšlení a navrhování šperků.
Na počátku 21. stol. se společnost rozšířila do jiných států světa a značka se začala prodírat na mezinárodní úroveň. Společnost uvedla nový koncept s názvem PANDORA's charm bracelet. O co vlastně šlo? Jde vlastně o vytvoření svého vlastího náramku, kde si každý mohl vytvořit svůj jedinečný náramek, skládající se ze zlatých, stříbrných či skleněných korálků. Libovolnou kombinací, si takto mohl každý mohl vytvořit jedinečný náramek.

Současnost

V dnešní době, jsou šperky prodáváný do více než 70 zemí, šperky jsou vyráběny v Thajsku a následně posílány do příslušných poboček. Na celém světě je otevřeno 900 obchodů. Společnost vyrábí náramky a věci k němu příslušné (korálky, oddělovače..), prsteny, řetízky, náušnice a další doplňky. Pravda je, že každá věc je jedinečná a každý si má co vybrat. Nejvíce rozšiřenou věci jsou náramky a tedy přívěšky, kterých je více než 600. Krom toho jsou tvořeny samotné kolekce, např. ke dni matek, valentýnská kolekce atd. Korálky se samozřejmě obměňují, takže některé zanikají a přicházejí nové.

Tímto jste byli seznámeni, co je to vlastně Pandora, a jak vznikla. Dále se v článku budu věnovat přeážně náramkům a jejich doplňkům. Nezapomenu vám sdělit samozřejmě moje názory :)!

Zdroj

Loreal colorista washout (fialová)

30. dubna 2017 v 17:51 | Elis
Zdravím lidi :)

Barvy na vlasy jsou vcelku zajímavé téma. Já osobně nikdy nabarvené vlasy neměla, rodiče s tim nesouhlasili a já se nerada hádám.

Dneska jsem, ale v DM koupila barvu, která by měla vydržet 5-10 umytí. Mamka souhlasila a já si ji tedy odnášela domů.

Takže, kdo uvažuje o koupi téhle barvy a máte tmavší vlasy, doporučuji si o tom přečíst nějaké receznze a nenechat se zlákat, jako já..

Zdroj

Pokud tedy o koupi uvažujete i vy, doporučuji přecíst
 
 

Reklama