nakupování

Říjnové nákupové bláznovství :D

3. listopadu 2017 v 19:02 | Elis
Zdravím Vás lidičky. Moc bych vám chtěla poděkovat, za vaše komentáře k předchozímu článku. Nevím, co na to říct, takové hezké komentáře jsem nečekala, moc děkuji :3

Říjen byl pro mě ve znamení větších nákupů, samozřejmě jsem nevynechala darování pro organizace, ale sobě jsem také udělala radost. A hned několika věcmi a produkty + mě potěšil jeden vyhraný dáreček (V článku na něj narazíte).
Dále bych vás chtěla poprosit, jestli nevíte o něčem v Českých Budějovicích, kam zajít, kde je to pěkné, kavárnu nebo cokoliv. Ségry závody z gymnastiky se nakonec přesunuly do ČB, ale to vůbec nevadí, jen nemám tušení, jak zabijeme čas, takže tímto vás prosím o tipy, pokud nějaké máte.
Nebudu to dále protahovat a jdeme na to :)

Malý nákupík + pro mě roztomilý dáreček

19. června 2017 v 17:28 | Elis
Zdravím Vás konečně u dalšího článku. Už mi to psaní chybělo :).. Ve škole máme konečně uzavřenou klasifikaci, ale o nějakém větším povídáním pozdějí. Krom povídacího článku, chystám další cestovní článek, ale pro tentokrát to bude Egypt.
K narozkám jsem dostala ještě spousty maličkostí, svíčky a tak, ale tady ten jeden se do tohoto článku velmi hodí.
Takže jdeme na to! :)

Takové to, když se jdete podívat na jeden pudr..

8. května 2017 v 19:40 | Elis
Zdravím lidičky!

Předevčírem jsem se vypravila okouknout jeden pudr. Plánovala jsem se vážně jen kouknout :D! Ale když já se jdu někam podívat, většinou neodcházím s prázdnou. Je květen, a má peněženka začíná rychle hubnout, brzy se snad zase nakrmí no :D..
Tak a teď k věci. Jak už jsem psala, nejprve jsem se šla koukout na jeden pudr. Pudr jsem viděla, vzala a už byl v košíčku. Rodiče mi dřív barvy na vlasy výrazně zakazovali. Max nějaké ty stříkací... Ale předtím, než jsem vyrážela, tak jsme se s mamkou domlouvaly, a ať si ji tedy koupím. Ne žádnou úplně černou, ale tmavší hnědou tedy jo. A tak jsem do košíčku házela další věc a tou byla barva na vlasy (vlastně přeliv). Už jsem se chystala odejít. Když mi cvrnkla do nosu maska. Normálně si pro masky chodím do Sephory, ale takhle se mi nějak zalíbila, a tak letěla do košíčku taky. Tak jsem opouštěla Dm, kam jsem šla jen pro pudr. Tak se chystám, že jdu domů.. No a Hervis má obrovské slevy! Co si budeme povídat, už jsem tam byla. Spousty krásných věcí, ale moje peněženka není bezedná, a už tak nebyla úplně plná nemluvě o tom, s kolika lidmi se mám v týdnu sejít a vždy si jdeme někam sednou. Ale i tak jsem si přinesla mikču za poloviční cenu. Pokud Vás zajímá, jak věci vypadají a drobný názor na ně, pokračujte určitě ve čtení článku! :)
Inslee

From Italy (from my best dad)

3. května 2017 v 17:35 | Elis
Zdravím Vás při dalším článku.

Miluju oblečení, miluju malovátka a všechny tyhle věci.

Můj táta byl na služebce v Itálii, kterou mám vážně ráda. Plánuji napsat přímo článek, ale o tom později.

Taťka tedy přišel s otázkou, jestli tam odtud něco nechceme. Radši si věci zkouším, ale přesto jsem požádala o jedno tričko.
Po necelých 2 týdnech se vrátil. Měla jsem opravdu radost, krom trička nebo spíš včetně 2 triček jsem dostala kalhoty a cestovní paletku. Ze všeho jsem tedy byla šťastná, vyzkoušela jsem všechno včetně paletky a pecka! Oblečení sedí, jak má a paletka má perfektní odstíny. Pokud vám někdo nabídne dovoz z Itálie, tak neodmítejte, ségře, mně i mamce velikosti sedí. Máme různé značky, ale představím vám pouze svoje věci. Každý máme jiný styl, jedno z triček je až netradiční a přesto se mi strašně líbí. Mají tam vážně jiné věci než tady. Věci jsou přesně z takové "nákupní uličky" v Římě. Pokud jste byl, někdo někde v zahraničí, ráda si přečtu váš názor na tamní nakupovací plácky, a tak! A teď už vám představím ty věci.
Zdroj
 
 

Reklama