Červenec 2017

Obezin snídaně

20. července 2017 v 11:06 | Elis |  oblíbené recepty a jídla
Zdravím Vás všechny u dalšího článku ♥
Chtěla bych Vám představit snídaně od značky Obezin. Nenechte se vyvést z omylu, to že jsou od značky Obezin neznamená hned, že musíte být obézní! :D
Musím se přiznat, že jde tak trošku o sponzorovaný článek, kamarád mého táty nám přinesl tyto kaše pro ochutnávku, a tak mě napadlo, Vám o nich trošku poreferovat ♥
Tyto kaše jsou vhodné pro VEGANY, ALERGIKY NA MLÉKO A LEPEK. Takže pokud se někdo stravujete, jako vegan nebo jste alergik, je to něco i pro Vás.
Takže pokud Vás to zaujalo, čtěte dál ♥

Inslee Fariss

14. července 2017 v 13:45 | Elis |  Mé múzy
Zdravím všechny u tohoto článku! ♥
Často čítám v komentářích, že se Vám líbí pomocné obrázky. Ptáte se, zda - li je to má tvorba, a tak jsem se rozhodla Vám stručně představit, o co vlastně jde.

Na ilustrace této paní, jsem narazila nádohou, a tak mě napadlo, že by mohlo být zajímavé je používat, jako pomocné obrázky. Zdroj, abych nemusela pořád přikládat, jsem přidala do základních informacích. Její tvorbu jsem si zamilovala, a tak i design blogu je dělán do stejného motivu.

A kdo to tedy je?

Inslee, celým jménem Inslee Friss, je ilustátorka v New Yourku, pracující i pro známé značky, jako jsou Elizabeth Arden, Shiseido, JCPenny a mnoho dalších. Samozřejmě má i svoji další klientelu.
Na své webové stránky přidává různé ilustrace, a to zejména právě módní. Její firma, se nazývá též Inslee a byla založena v roce 2006.
Své první ilustrace začala vytvářet již při studiu ve Washingtonu na Lee University.

( Koho jiného tu na fotce vidíme, než právě Inslee? :3 )

Na závěr toho krátkého povídaní, Vám přidám pár ilustrací ♥


Rychlo oznamovačka I

11. července 2017 v 17:45 | Elis |  Rychlo oznamovačky
Zdravím všechny,

mám tu novinku, kterou mě nenapadlo nazvat jinak, než Rychlo oznamovačky. A v čem to spočívá?

Každý určitě znáte tu situaci, kdy by jste si rádi pořídili něco nového, ale cenově to je nepřijatelné. Ale občas je poštěstí, a vy najdete vaši vysněnou věc v akci a huráá, už je u Vás ♥

Já jsem se rozhodla, že se Vám budu snažit předávat nějaké e - shopy s akcemi, nebo jen zajímavé akce, které jsou objevila.

Dnes mě zaujal e - shop Bibloo, kde jsou paradání SLEVY!!

Hlavní věcí, co mě tam zaujalo, jsou slevy na cross body bag, které jsou na léto úplně, jako dělané.

Samozřejmě je tam plno dalších věcí a určitě se vyplatí pravidelně sledovat. Nebo tedy já budu ♥

Krásný den a nákupům zdar! ♥

Výzo, tábor, co bude... ?

9. července 2017 v 15:34 | Elis |  Nezařazeno
Krásné léto přeji všem! :)

Konečně usedám k notebooku a mohu psát. Čas běží hrozně rychle, a nějak nestíhám, ale to by se teď snad mohlo změnit, protože už týden tu máme PRÁZDNINY!!
Tímto jsem dokončila 9. třídu a budu nastupovat na střední školu, na které budu studovat obor Zahraniční obchod. Ráda bych se v tomto článku s vámi podělila o některé věci, napsala Vám, co plánuji a co bylo. Pohodlně se usaďte a můžeme se do toho pustit :)!

Pictures by Inslee | Design by Gaz