Květen 2017

Happy birthday

28. května 2017 v 19:05 | Elis |  Nezařazeno
Mé narozeninové ráno bylo naprosto skvělé!
Ségra mě vzbudila s písničkou Happy birthday a nesla mi palačinky s borůvkama :3.. Měla jsem obrovkou radost.
S tátou jsem se po popřání k narozkám rozloučila, protože odlítal do Chorvatska. Každopáně několik kamarádů a kamarádek mi odletělo do Anglie, ale měla jsem nesmírnou radost, protože mi natočili takové narozeninové video jsou skvělí! :3
Každopádně mám dárečky od mamky a taťky a několik dalšich lidí. Určitě se o ně s Vámi podělím, jsem ze všeho mooc nadšená. Chybí tu fláška od kamaráda z koní a čokoláda od kamarádky též z koní, ale to už bohužel zmizelo :D..
Tak se do toho pustíme, určitě mi napište, co Vaše narozky :)!

Recenze na věcičky od značek: Benefit, L'Oréal, Clinique

21. května 2017 v 15:37 | Elis |  Kosmetika, vlasy..
Zdravím Vás u dalšího článku! Nejprve jsem přemýšlela, co mám vlastně psát dřív, mám několik nápadů, ale čas mi schází..
Ještě minulý týden jsem si říkala, jak by se mohl čas zlepšit, ale nějak to vázne :D.. Doufám, že tenhle týden ho bude více, dneska ráno jsem byla s mamkou v obchodech a oala, mám ještě něco k narozkám a to jsem říkala, že mi ty boty vážně stačí. Nebudu předstírat, že nemám radost, ale věci od mé rodiny k narozkám, uvidíte až v pátek kdy je budu mít :D..
Táta odjíždí bohužel na kola do Chorvatska, tak tu se mnou již další rok nebude, ale i tak doufám, že si to užije.
Nejraději bych z tohohle udělala další povídací článek, ale to když tak později.
Teď je na čase Vám představit moje oblíbené produkty a recenze na ně :)!


Fragments of my life I

14. května 2017 v 16:27 | Elis |  Fragments of my life
Vítám Vás u dalšího článku!

Tenhle článek bude takový povídací :). Takže si dejte kafe, čaj nebo něco k pití, sušenky nebo něco dobrého a jdeme na to.

Než začnu psát, musím říct, že tenhle týden byl opravdu hodně hektický, jsem ráda, že si mužu konečně sednou. Hurááá :D

Většinu povídacích článků budu nazývat Fragments of my life (jakož to střípky z mého života). Tohle je tedy první článek z této "série".


Takové to, když se jdete podívat na jeden pudr..

8. května 2017 v 19:40 | Elis |  Nakupování všeho druhu
Zdravím lidičky!

Předevčírem jsem se vypravila okouknout jeden pudr. Plánovala jsem se vážně jen kouknout :D! Ale když já se jdu někam podívat, většinou neodcházím s prázdnou. Je květen, a má peněženka začíná rychle hubnout, brzy se snad zase nakrmí no :D..
Tak a teď k věci. Jak už jsem psala, nejprve jsem se šla koukout na jeden pudr. Pudr jsem viděla, vzala a už byl v košíčku. Rodiče mi dřív barvy na vlasy výrazně zakazovali. Max nějaké ty stříkací... Ale předtím, než jsem vyrážela, tak jsme se s mamkou domlouvaly, a ať si ji tedy koupím. Ne žádnou úplně černou, ale tmavší hnědou tedy jo. A tak jsem do košíčku házela další věc a tou byla barva na vlasy (vlastně přeliv). Už jsem se chystala odejít. Když mi cvrnkla do nosu maska. Normálně si pro masky chodím do Sephory, ale takhle se mi nějak zalíbila, a tak letěla do košíčku taky. Tak jsem opouštěla Dm, kam jsem šla jen pro pudr. Tak se chystám, že jdu domů.. No a Hervis má obrovské slevy! Co si budeme povídat, už jsem tam byla. Spousty krásných věcí, ale moje peněženka není bezedná, a už tak nebyla úplně plná nemluvě o tom, s kolika lidmi se mám v týdnu sejít a vždy si jdeme někam sednou. Ale i tak jsem si přinesla mikču za poloviční cenu. Pokud Vás zajímá, jak věci vypadají a drobný názor na ně, pokračujte určitě ve čtení článku! :)
Inslee

Tyhle nebo tyhle? Já vážně nevím

6. května 2017 v 17:00 | Elis |  Nezařazeno
Zdravím všechny!

Dneska jsem se šla juknout na botky. Přesně za 20 dní mám narozeniny a vím, že pokud si je budu objednávat, tak to bude chtít s předstihem.
Nu, a tak jsem se vypravila do Olympie (Plzeň). Šla jsem tam s myšlenkou, kouknout se, jestli by je tam neměli, abych je zbytečně nemusela brát z netu.
Nojo, ale to mě nenapadlo, že mě tam uchvátí i další boty! :D
Tak jsem si doma sedla k notebooku a koukala na různé barvičky. A teď babo raď které?

Nevzali Vás na školu? Tak nezoufejte!

4. května 2017 v 18:45 | Elis |  Pomocné články
Zdravím všechny,

teď se to všude točilo kolem přijímaček. Někteří slaví přijetí, jiní se stresují, co bude dál.

I mě to tenhle rok potkalo. Už po dopsaní obou testů, jsem věděla, že je to vše špatně. Neřekla bych, že jsem úplně nervózní člověk, ale tohle jsem jednoduše nezvládla. Když jsem došla domů, s těžkým srdcem jsem sdělovala, že ani jedny přijímačky nedopadly slavně. Okamžitě jsem si nasadila brouka do hlavy, že moje šance na přijetí jsou minimální. Mám ráda jazyky, vybírala jsem si podle toho školu. A tak ubíhaly dny a přibívala nervozita při čekání na výsledky.
Ten den jsem jela v autobuse za kamarádkou a slyším cinkat telefon. Píše mi další kamarádka z přípravných kurzů, že je přijatá. Nešla na obor, jako já, ale hlásila se na stejnou školu. Srdce se mi rozbušilo a já si musela sednou, jinak bych sebou snad šlehla :D. Otevřela jsem výsledky. Lidi.. nedostala jsem se. Ale i tak to bylo nad moje očekávání. Byla jsem druhá pod čarou!! Za chvíli se scházím se svoji nejlepší kamarádkou a ta byla přijatá. Měla jsem radost, ale přesto jsem byla smutná, kdo by nebyl.
Výsledky přišly v pátek, a jelikož byl v pondělí státní svátek nezbylo mi nic jiného, než čekat.
V úterý šla moje mamka podat odvolání a vzít si dopisy o nepřijetí. Dávala jsem na 2 obory na jedné škole, ale ten jeden obor mě tolik nebral.
Seděla jsem na matice a tadááá. Přišla mi sms, že jsem přijatá! Měla jsem ohromnou radost téměř jsem se rozbrečela štěstím. Ten pocit... Nezapomenutelný.

From Italy (from my best dad)

3. května 2017 v 17:35 | Elis |  Nakupování všeho druhu
Zdravím Vás při dalším článku.

Miluju oblečení, miluju malovátka a všechny tyhle věci.

Můj táta byl na služebce v Itálii, kterou mám vážně ráda. Plánuji napsat přímo článek, ale o tom později.

Taťka tedy přišel s otázkou, jestli tam odtud něco nechceme. Radši si věci zkouším, ale přesto jsem požádala o jedno tričko.
Po necelých 2 týdnech se vrátil. Měla jsem opravdu radost, krom trička nebo spíš včetně 2 triček jsem dostala kalhoty a cestovní paletku. Ze všeho jsem tedy byla šťastná, vyzkoušela jsem všechno včetně paletky a pecka! Oblečení sedí, jak má a paletka má perfektní odstíny. Pokud vám někdo nabídne dovoz z Itálie, tak neodmítejte, ségře, mně i mamce velikosti sedí. Máme různé značky, ale představím vám pouze svoje věci. Každý máme jiný styl, jedno z triček je až netradiční a přesto se mi strašně líbí. Mají tam vážně jiné věci než tady. Věci jsou přesně z takové "nákupní uličky" v Římě. Pokud jste byl, někdo někde v zahraničí, ráda si přečtu váš názor na tamní nakupovací plácky, a tak! A teď už vám představím ty věci.
Zdroj

Pandora

1. května 2017 v 19:08 | Elis |  Další věcičky
Zdravím všechny čtenáře! :)

Na dnešek jsem si pro vás připravila recenzi týkající se oblíbené značky Pandora. Než se pustíme do samotné recenze, pojďme si o ni něco říct.

Historie

V roce 1982 založil zlatník Petr Enevoldsen klenotnictví a to přímo v hlavním městě Dánska Kodani.
V ne nejlepších podmínkách vyráběl s pomocí své manželky Winnie šperky na zakázku.
Petr často cestoval do Thajska, kde hledal nová odbytiště jeho šperků. Postup času si našel velký počet klientů i v Dánsku. Poptávek přibývalo, a tak se z maloobchodního prodeje stal velkoobchod. Vroce 1987 nastoupil do této firmy designer, který se soustředil na vyýšlení a navrhování šperků.
Na počátku 21. stol. se společnost rozšířila do jiných států světa a značka se začala prodírat na mezinárodní úroveň. Společnost uvedla nový koncept s názvem PANDORA's charm bracelet. O co vlastně šlo? Jde vlastně o vytvoření svého vlastího náramku, kde si každý mohl vytvořit svůj jedinečný náramek, skládající se ze zlatých, stříbrných či skleněných korálků. Libovolnou kombinací, si takto mohl každý mohl vytvořit jedinečný náramek.

Současnost

V dnešní době, jsou šperky prodáváný do více než 70 zemí, šperky jsou vyráběny v Thajsku a následně posílány do příslušných poboček. Na celém světě je otevřeno 900 obchodů. Společnost vyrábí náramky a věci k němu příslušné (korálky, oddělovače..), prsteny, řetízky, náušnice a další doplňky. Pravda je, že každá věc je jedinečná a každý si má co vybrat. Nejvíce rozšiřenou věci jsou náramky a tedy přívěšky, kterých je více než 600. Krom toho jsou tvořeny samotné kolekce, např. ke dni matek, valentýnská kolekce atd. Korálky se samozřejmě obměňují, takže některé zanikají a přicházejí nové.

Tímto jste byli seznámeni, co je to vlastně Pandora, a jak vznikla. Dále se v článku budu věnovat přeážně náramkům a jejich doplňkům. Nezapomenu vám sdělit samozřejmě moje názory :)!

Zdroj
Pictures by Inslee | Design by Gaz