Informace v trochu větším měřítku :)

25. dubna 2017 v 17:55 | Elis |  O mně
Zdarvím všechny, co zavítali na můj blog :)

Tento článek bude sloužit pro ty, kteří by o mně rádi věděli více, takže pokud jste se rozhodli pro přečtení tohoto článku, v klidu se usaďte a můžeme začít.

Takže začneme asi něčím základním.

Jmenuji se Eliška, na svět jsem přišla 26.5.2001 ve znamení blížence a pocházím z města, které je známé 2 největší synagogou Evropy. Tak co, už víte? :)
Co se týče školy, mám ráda jazyky. Učím se anglicky a německy, ale ráda bych přidala nějaký další jazyk. Na druhou stranu nemám ráda matiku a s pravopisem v čj, taky nejsem zrovna kamarádka. Ale psaní mne baví a s pravopisem se snažím bojovat :D.
Neexistuje barva, kterou bych nesnášela, každá barva je něčím extra. Celý svět se snažím vnímat optimisticky, snažím se si věci tolik nebrat, ovšem každý máme občas "tmavou hodinky".
Miluju spouty zvířat. Hlavně koně a psi. Na koních jezdím od malička, je to taková moje vášeň, která mi doteď vydržela. Mojí největší koňskou láskou byla teď už 18 letá klisna Jackie, se kterou jsem strávila téměř 3 roky. Chvíli po vánočních svátcích, si ji majtelka přestěhovala jinam. Ale to už je jiné povídání, třeba na nějaký článek. Nu, a co se psů týče
Na druhou stranu vážně se velmi, ale velmi bojím pavouků. Někdo se tomu bude asi smát, ale já se fakt bojím, nevěřili byste, co dokážu přítomnosti většího pavouka dělat :D.

Vážně velmi obdivuji lidi, kteří sportují. Mám v plánu už konečně také začít něco dělat. Sem tam si zaběhám, ale funím u toho jak lokomotiva, kondička žádná. Doufám, že tohle budu moct jednou přepsat a napsat, jak mi to jde. Místo čokolád jíst zdravě, užívat si pohybu a pyšnit se novými sportovními úspěchy.
Velmi mě baví focení a procházky. Mohla bych strávit několik hodin, jen procházením a focením. Nejlépe s nějakou kamarádkou, jsem šíleně ukecaná, to je taky jedna z věcí. Můžu mluvit hodiny a hodiny.

Nejraději si s kamarádkami sednu v Crosscafe a dám si tradiční Ice cafe s karamelem. Starbucks tu bohužel nemáme, jinak nevím, jestli by bylo tak rychle rozhodnuto, ale Crosscafe nikdy nedam. Tím jsem poodhalila, že jsem ohromný milovník kafe. Cappucino nebo Latte, dám si cokoliv, Americano upřímně nemusím, ale nevadí mi.
Ráda cestuju, jak po ČR, tak se ráda vydám i za hranice. Jeden z mých snů je navšívit Hawai. Je to mé veliké přání. Na konci článku je malá fotka, jak to vypadá na jedné z pláží. Jinak mám ráda Řecko, kdekoliv kde jsem tam byla, byli moc milí lidé.
Co se týče hudby, není hudba, co by se mi úplně nelíbila. Mám ráda písníčky v Nigtcoru, nejraději mám Pretty girl :).
A filmy? Lol(a) prostě nejlepší film. Horrory též miluju, chodím ráda do kina, takže krom recenzí na věci, jídlo a tak, určitě čekejte i mé názory na filmy!
Další má oblíbená činnost je čtení. A to hlavně čtení kriminálek. Tím nepopírám, že si nepřečtu žádnou slaďárnu, ale kriminálky u mne vedou! :D
Poslední věcí, kterou mám vážně moc ráda, je sbírání přívěšků od značky Pandora. Není to tak, že bych si chodila každý týden kupovat korálek, na to ani nemám a ani by mě to pak tolik nebavilo :D. Ale k přílžitosti super věc.

Myslím, že jsem toho napsala vcelku dost, ale kdyby jste měli nějaké otázky, neváhejte se optat ZDE. Na otázky určitě ráda odpovím.Tímto děkuji za přečtení článku, doufám, že vás to alespoň trošku zaujalo :)!


Oddělovač tohoto článku by:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pictures by Inslee | Design by Gaz